Ibuprofen liquid 400 mg
  • Ibuprofen liquid 400 mg

Ibuprofen liquid 400 mg

€ 4,69
Inclusief belasting
In de winkel: Binnen 2 werkdagen
Online: Direct leverbaar

Ibuprofen Actavis Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt
Aantal

  • Alle informatie tussen webshop en u wordt met de nieuwste techniek versleuteld. Alle informatie tussen webshop en u wordt met de nieuwste techniek versleuteld.
  • Al uw bestellingen worden met zorg naar u verzonden met Post NL Al uw bestellingen worden met zorg naar u verzonden met Post NL
  • Wilt u advies en of informatie bel ons 0416-372497 Wilt u advies en of informatie bel ons 0416-372497

Ibuprofen Actavis Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. De andere stoffen in dit middel zijn:
Inhoud van de capsule: polyethyleenglycol 400, sorbitanmonooleaat, PVPK-30 
kaliumhydroxide (E525), gezuiverd water. Capsule-omhulling: gelatine (E441), polyethyleenglycol 400, sorbitol (E420), gezuiverd water, triglyceriden.
Bedrukking: drukinkt (schellak, zwart ijzeroxide (E172), propyleenglycol, 
ammoniumhydroxide).

Gebruik:
Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
De eerste dosis is 400 mg, zo nodig gevolgd door 200-400 mg per keer met een maximum van 1200 mg per dag (= 24 uur). 
Een dosering van 200 mg is met deze capsules niet mogelijk. Hiervoor zijn ibuprofen capsules of tabletten van 200 mg verkrijgbaar.

Wijze van gebruik
De capsules moeten met wat water worden ingenomen.

Duur van de behandeling
Gebruik Ibuprofen Actavis Liquid Caps 400 mg niet langer dan 14 dagen. Als de symptomen verergeren of niet beter zijn geworden na 14 dagen raadpleeg dan uw arts.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant
Pharmachemie bv.
Swensweg 5, 
2031 GA Haarlem

08-2014

 

Sanias
898762

Datasheet

Merk
Sanias
Inhoud
20st